Przejdź do sekcji:
Powrót

Legitymacja służbowa

Legitymacja służbowa nr 1889 pracownika Zakładów Południowych sp. z o.o. w Nisku. Wystawiona została z datą 31 III 1939 r. na nazwisko Ludwik Kuca, urodzonego 18 VIII 1906 r. w Nowym Jorku. W dokumencie wskazane są również imiona rodziców pracownika: Jakub i Karolina. Pracownik zatrudniony była na stanowisku praktykanta biurowego. Wskazane jest też upoważnienie do wstępu na teren Zakładów Południowych w godzinach urzędowych. Legitymacja ważna na rok od wystawienia, z możliwością ewentualnego przedłużenia. Widoczna pieczęć i podpis dyrekcji. Okładka zielona z tłoczeniem. W legitymacji brak fotografii.

Parametry

Kategoria:
Dokumenty
Czas powstania:
31.03.1939 r.
Numer inwentarzowy:
MRS/H/889
Producent / Autor:
Zakłady Południowe sp. z o.o. w Nisku
Technika wykonania:
druk, sklejanie
Materiał:
papier, tworzywo sztuczne
Wymiary:
szer. 15,4 cm, wys. 10,8 cm

Zgodnie z art. 173 ustawy Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że kontynuując przeglądanie tej strony wyrażasz zgodę na zapisywanie na Twoim komputerze tzw. plików cookies. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie ich, zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Dofinansowanie Infrastruktura kultury: Muzeum online - zakup sprzętu do rejestracji i montażu filmów edukacyjnych dofinansowano ze środków budżetu państwa